Na této stránce mám pár ukázek nedávných webů, které jsem tvořil. Každý můj projekt je vždy na míru, jde dobře číst na každém zařízení, načítá se svižně a klient si jej dle přání může spravovat sám. V mých webech kladu důraz na dobré UX (uživatelský zážitek) a srozumitelnost.

Zvládnu malý i velký web, blog nebo třeba e-shop. Podle projektu jej dokážu i nadesignovat nebo spolupracuji s některým z kolegů. Baví mě dělat smysluplné projekty, které pak opravdu přináší hodnotu zákazníkům i zadavateli. Moje weby splňují požadavky dobré přístupnosti a taky kvalitní metriky Core Web Vitals, které návštěvníkům garantují funkční, rychlý a přehledný web.

Poradím si taky s okrajovými případy jako je přesun webu ze starých exotických redakčních systémů, hackování různých stylů a funkčnosti do běžících aplikací nebo třeba konzultaci technologií či vašeho projektu.

Napište mi na adam@rajnoha.com a něco vymyslíme.

Dělám to pro sebe - 2023

Stránky s video rozhovory se zajímavými sportovci

Programováno jako vlastní šablona pro Wordpress, s možností správy rozhovorů zadavatelem. Na tomto projektu jsem si mohl pohrát s prvky jako vlastní časovaný full-screen slider nebo editovatelná posuvná galerie. Vizuální stránku webu dodal Martin Rašek.

Viva Africa - 2023

Web konference pořádané Univerzitou Hradec Králové

Menší informační web pro každoroční mezinárodní akci. Zadavatel chtěl, aby mohli uchazeči o projekt na stránkách nahrávat své práce a škola pak tyto příspěvky sbírat a vyhodnocovat. Po programátorské stránce jsem se zaměřil především na optimalizací velkého množství fotek v galeriích na telefonech a pomalých zařízeních.

Klient také vyžadoval jednodušší správu než předchozí verze s nástrojem Joomla. Vytvořil jsem tedy vlastní šablonu na míru v novém Wordpressu.

Cryptova.gg - 2022

Web pro českou e-sportovou organizaci soutěžící v několika počítačových hrách ve světových ligách.

Jde o větší projekt obsahující klientem spravovatelné týmy, hráče, aktuální zápasy a program, články a další interaktivní materiál. Kódováno na míru dle potřeb klienta, ve spolupráci s mým designerem.

Stránky obsahují i komplexní systém zápasů, kdy klient přidává a spravuje jednotlivá utkání, přičemž se na webu zároveň vypisují výsledky a data ze služeb třetích stran s možností prokliku na živý stream utkání.

Napište mi na adam@rajnoha.com a něco vymyslíme.

Lionworx - 2021

Jednoduchý jednostránkový web pro brněnskou úklidovou firmu

Statický černobílý web nakódovaný za jedno odpoledne. Grafiku připravila Sára Rašovská.

NasypSi - 2020

Web, blog a eshop bezobalového obchodu

Relizoval jsem celý projekt, grafiku, programování, administraci pro prodavačky včetně emailů a fakturace. Vše opět kódováno na míru.